چرب زبانی ایران ایرانی همکاری ایرانی

چرب زبانی: ایران ایرانی همکاری ایرانی گرجستان گرجستان ایرانیان حسن روحانی رییس جمهور ریاست جمهوری

تیم من یک ستاره دارد/ نشد 4 بازیکن استندبای را با خودمان بیاوریم ، بازیکن خ

متاسفانه با توجه به تاخیر در شروع برنامه آماده سازیمان، من تنها می‌توانم لیست نهایی را در روز چهارم جون (14 خرداد) اعلام کنم. تا آن وقت همه گزینه‌ها مدنظ..

ادامه مطلب

نترس!بابا هوامو داره! ، تصویر جالبی که فرزندان شفر منتشر کردند

به گزارش خبرآنلاین؛ تصویری که مشاهده می کنید مربوط به یکی از تمرینات استقلال است که در آن توپ به سمت سر ساشا شفر، پسر وینفرد شفر در حال حرکت بوده و در ..

ادامه مطلب

پست تازه و کنایه‌آمیز علی کریمی در اینستاگرام

به گزارش خبرآنلاین، علی کریمی که به تازگی به عنوان سرمربی سپیدرود رشت گزینش شده است و امروز تیمش برابر گسترش فولاد قرار می گیرد، همچنان در اینترنت نیز ..

ادامه مطلب

فدراسیون جهانی اسکی، روسیه را از المپیک زمستانی محروم نمی‌کند

فدراسیون جهانی اسکی اعلام کرد قصد محروم کردن فدراسیون اسکی روسیه را ندارد ولی به این فدراسیون اخطار داده است. فدراسیون جهانی اسکی، روسیه را از..

ادامه مطلب

توضیح گواردیولا راجع به درگیری با بازیکن ساوتهمپتون

سرمربی اسپانیایی منچستر سیتی تیمش را شایسته پیروزی برابر ساوتهمپتون دانست. او راجع به درگیری با بازیکن حریف هم سخن به میان آورد. توضیح گوارد..

ادامه مطلب

استقلال به ویروس فیفا مبتلا شد

به گزارش خبرآنلاین، وریا غفوری مدافع راست تیم استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران که بعد از بازگشت از اردوی تیم ملی از درد زانو زحمت می برد، نتوانست در ت..

ادامه مطلب

سند + گاف بزرگ مدیران پرسپولیس در پرونده طارمی

بررسی پرونده مهدی طارمی نشان می‌دهد، هنرنمایی مدیران پرسپولیس منجر به محرومیت این کلوب شده است هست، جایی که “طاهری و دوستان” جهت حل مشکل، م..

ادامه مطلب

مسی و رونالدو از چه کسی تقلید کردند؟

نخستین بار یک بازیکن برزیلی در اسپانیا بعد از گلزنی پیراهن خود را برابر هواداران به نمایش گذاشت.  مسی و رونالدو از چه کسی تقلید کردند؟ ..

ادامه مطلب

انتظار بازی مشکل برابر استقلال را داشتیم ولی نه تا این حد!

سرمربی تیم فوتبال الاهلی امارات با بیان اینکه جهت پیروزی به پایتخت کشور عزیزمان ایران آمده بود، گفت: انتظار بازی مشکل با تیم استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایر..

ادامه مطلب